Aktuality

zambie_třídění

Sudoměřičtí farníci ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Olomouc vyhlásili materiální sbírku Kontejner pro Zambii, která 15. 7. 2018 končí. Mohlo by se zdát, že máme největší kus práce za sebou, ale opak je pravdou. Čeká nás třídění, označování pytlů a krabic, čištění darovaných věcí, evidence sesbíraného materiálu a překlad. Proto hledáme vás, dobrovolníky.

Hledáte smysluplnou náplň svého volného času? Přijďte mezi nás. Vždy s vámi bude někdo z nás z Arcidiecézní charity Olomouc, vše potřebné vám vysvětlíme. Neobávejte se, že byste v tom byli sami.

Vezměte své známé, kamarády či rodinné příslušníky, všichni jsou vítáni. Není čeho se obávat, přijďte okusit dobrý pocit z času věnovaného pro dobrou věc.

Kdy vás potřebujeme? Vaše pracovité ruce se budou hodit od 23. 7. 2018 do 31. 8. 2018. Nemusíte s námi strávit celé tyto dny, pomůže i pár vašich darovaných hodin.

Do konce srpna musíme mít vše připravené na tzv. „paletování“.

Kde vás potřebujeme? Oblečení se bude tradičně třídit v sídle ACHO na ulici Křížkovského 6 v Olomouci. Ostatní věci na vás čekají ve skladu Charity.

Možná vás už v tuto chvíli napadá mnoho otázek. Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme.

Krásné léto všem a dobrovolníkům zdar!

Kontakt: Anna Borková, 739 526 244, anna.borkova@acho.charita.cz